Elektrický bicykel e-bike GHOST Teru 2 *MIDSEASON* Green (2017)

Viac pohľadov

Elektrický bicykel e-bike GHOST Teru 2 *MIDSEASON* Green (2017)
Kolo Teru se vyznačuje jedinečným designem a extrémně tuhým rámem. Je to horské kolo bez kompromisů s obrovským tahem motoru.
Ghost

Bežná cena: 2 099,00 €

Špeciálna cena 1 799,00 €

Dostupnosť:
na sklade

* Povinne vyplnené polia

Bežná cena: 2 099,00 €

Špeciálna cena 1 799,00 €

Popis

Detaily

A powerful bike with a powerful motor: The performance motor from Bosch fits perfectly with the TERU, our lightweight, racy E-Hardtail. Uphill the propulsion is enormous and the balanced geometry ensures plenty of agility, but also safety and directional stability. It is a lively e-bike, which with its 120 mm travel is also a hit off the track. And in terms of equipment we have different variants at the ready catering for different tastes and uses: Starting with our top model, the TERU 7 with Bosch's most powerful motor, the Performance CX.

Voliteľné jazdné programy:

  • ECO
  • TOUR
  • SPORT
  • TURBO - maximálny výkon / výpomoc motora, rýchlosť obmedzená do 25 km/h (po prekročení max. rýchlosti sa výpomoc motora deaktivuje a idete ďalej na vlastný pohon, ako na klasickom bicykli)
  • OFF - vypnutá výpomoc motora
  • 6 Km/h - bicykel ide sám rýchlosťou 6km/h. Táto funkcia pomáhá pri rozjazde alebo pri tlačení. Funkcia nie je určená pre stálu jazdu !

Pre koho je určený ?

Takmer pre všetkých. Elektrobicykel ocení študentka dochádzajúca do školy, manažer na cesty do práce i manželia v rokoch pre spoločné vychádzky.

Je falošným mýtom, že vlastníci elektrobicykla sú lenivý ľudia. Naopak, po elektrobicykli siahnu vo väčšine prípadov ľudia aktívny a milujúcí pohyb. Elektrobicykel vám dovolí dostať sa vlastnými silami a za malej pomoci elektromotoru tam, kam by ste inak museli autom alebo hromadnou dopravou. Elektrobicykel vás oslobodí a dostane vonku.

Čo je to elektrobicykel ?

Elektrobicykle predstavujú ideálny dopravný prostriedok pre ľudí, ktorý chcú byť aktívny a nechcú zbytočne plytvať silami.

Sú to bicykle s klasickou stavbou, ktoré majú naviac pomocný motor elektrický pohon uľahčujúci šlapanie, jazdu po rovine aj jazdu do kopca.Nepotrebujete vodičský prekaz ani utrácať za pohonné hmoty. Bez potu, námahy, výfukových plynov a meškaní v dopravných zápchach vás ekologicky a efektívne dopraví z miesta A na miesto B.

 

BOSCH DRIVE Unit – the core of the system

BOSCH DRIVE

Tento elektrický pohon zaručuje vynikajúcu kvalitu, výkon a dlhú životnosť. Zároveň sa vyznačuje praktickým dizajnom. Sada batérií sa ľahko dáva dole a prehľadný synoptický displej je veľmi užívateľsky prívetivý a garantuje bezproblémové fungovanie.

The Performance Line is designed for athletic and powerful riding and does justice to its name. Its dynamic drive impresses with high-performance support on any terrain: from flat to steep, from asphalt to trail. The Drive Unit invariably masters every style of riding.

The difference is the technology behind the design of the components. The drive system convinces with powerful electronics and a low-vibration motor as well as low volume and weight. The optimized 3-sensor concept measures 1000 times per second with maximum precision for optimal power tuning and a new, unique riding experience. The optimal balance of performance and range is also a matter of pure enjoyment.

Manuál v PDF formáte SK / CS (CZ) jazyku pre BOSCH Performance Line Drive Unit | Intuvia | PowerPack 300/400/500 | Charger .

 

Performance Line – športový ebike systém

Pohonná jednotka systému Bosch eBike je k dispozícií vo variantách: Performance Cruise (25 km/h), Speed (45 km/h), a Performance CX, rovnako ako Active Cruise (backpedal function optional).

Či už v presúvaní cez mesto, na rozsiahlych chodníkoch, alebo v alpskom teréne, so správnou podporou si môžete urobiť každý deň výlet so svojím osobným eBike systémom.

 

Bosch eBike Systems – the highlights at a glance

 

Batéria

Kvalitná batéria je podstatnou súčasťou výbavy elektrobicykla. Preto používáme batérie len od renomovaných výrobcov ako je BOSCH. Pri každej batérií sa vplyvom častého dobíjania po určitom čase znižuje účinnosť.

Motor

Hlavnou súčasťou elektrobicykla je samozrejme motor. Motor zaisťuje plynulú jazdu a hladký prechod pri zmene stupňa motorovej asistencie.

Ovládací panel

Môžete volit medzi 5 stupňami intenzity motorovej asistencie. Elektrobicykle sú vybavené digitálnym LCD panelom, prostredníctvom ktorého môžete elektromotor ovládať priamo z riadítok, prípadne na LCD panely.

LCD panel

 

Drive Unit Performance Cruise / Speed: motor for eBikes with Bosch Performance Line

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Rok 2017
Rám TERU 27.5 Alloy AL
Farba *MIDSEASON* Green
Motor Bosch Performance
Batéria Bosch Power Pack 400 Wh
Ovládanie Bosch Intuvia
Vidlica SR Suntour SF 15 XCM 120 mm QR
Brzda predná Tektro ACC 003 180 mm
Brzda zadná Tektro ACC 003 180 mm
Kľuky Miranda Delta 15
Prehadzovač Shimano Deore 9-Speed
Kazeta Shimano CS-HG300 11-34
Riadítka GHOST Low Rizer Light 720 mm 31.8 mm
Predstavec GHOST AS-GH2 31.8 mm
Náboj predný GHOST Disc Hub QR
Náboj zadný GHOST Disc Hub QR
Ráfiky Rodi Blackrock 21
Sedlo GHOST VL 1353
Sedlovka GHOST Light DC 1 31.6 mm
Radenie zadné Shimano Alivio SL
Plášte Schwalbe Smart Sam 2.25